Xa dispomos da listaxe de inscritos na VIII proba da Liga Aromon de Orientación 2023.

Document

Categoría

Competició

Nome do equipo

Nome e Apelidos

Sportident

Número

Avanzado (O-Pe)

Individual

Yamato

Alberto Braña

Teño en propiedade

1603376

Avanzado (O-Pe)

Individual

Andrés Sanmartín Otero

Teño en propiedade

7501019

Avanzado (O-Pe)

Avanzado (O-Pe)

Individual

Individual

Manuel García Molera

Pepe Mansilla Barreiro

Teño en propiedade

Teño en propiedade

2023674

8508930

Avanzado (O-Pe)

Individual

Iria Pico Martínez

Necesito alugar


Avanzado (O-Pe)

Individual

Angel Alvarez Serto

Teño en propiedade

8041205

Avanzado (O-Pe)

Avanzado (O-Pe)

Individual

Individual

Francisco Manuel Liste Rodriguez

Pelayo García Acevedo

Teño en propiedade

Teño en propiedade

2023624

8508890

Avanzado (O-Pe)

Individual

Antonio Piñeiro Pouso

Teño en propiedade

8680103

Avanzado (O-Pe)

Individual

Pablo Baamonde Arufe

Teño en propiedade

8655436

Avanzado (O-Pe)

Avanzado (O-Pe)

Individual

Individual

Carla

Juan Carlos Morais Matos

Carlota Veiga García

Teño en propiedade

Teño en propiedade

7203828

2009974

Avanzado (O-Pe)

Individual

Joaquín Oujo ageitos

Teño en propiedade

8001730

Avanzado (O-Pe)

Individual

Tania López Eyo

Teño en propiedade

8085181

Avanzado (O-Pe)

Avanzado (O-Pe)

Individual

Individual

Susana Miguez Sampedro

Nuria Oujo Míguez

Teño en propiedade

Teño en propiedade

8658636

8466684

Avanzado (O-Pe)

Individual

Julio Lagos Carrera

Teño en propiedade

8501476

Avanzado (O-Pe)

Individual

Lucas García Vázquez

Necesito alugar


Avanzado (O-Pe)

Avanzado (O-Pe)

Individual

Individual

Carlos Romero Armada

Rosa María Pernas Martínez

Necesito alugar

Teño en propiedade


8200743

Avanzado (O-Pe)

Individual

Alejandro Victorero Domínguez

Teño en propiedade

2082760

Avanzado (O-Pe)

Individual

Jorge Victorero Rey

Teño en propiedade

2082751

Avanzado (O-Pe)

Avanzado (O-Pe)

Individual

Individual

PABLO BARREIRO FERNANDEZ

Desiree Vidal Juncal

Teño en propiedade

Teño en propiedade

8668992

7907090

Avanzado (O-Pe)

Individual

CONCEPCION GONZÁLEZ BELLO

Teño en propiedade

8071669

Iniciación curta (O-pe)

Equipo

La Navidad en nuestras manos (2)

Salma Domínguez Romero

Necesito alugar


Iniciación curta (O-pe)

Iniciación curta (O-pe)

Equipo

Individual

LAS PENELITAS (8)

PENELOPE ROLDAN GONZALEZ

Adrián Baamonde Abelleira

Necesito alugar

Teño en propiedade


2099579

Iniciación curta (O-pe)

Equipo

Serantes (3)

José Miguel Serantes Maceiras

Necesito alugar


Iniciación curta (O-pe)

Equipo

Las Marías (2)

María Pérez Fernández de Córdoba

Necesito alugar


Iniciación curta (O-pe)

Equipo

Teretes (2)

Teresa Castells cividanes

Necesito alugar


Iniciación curta (O-pe)

Individual

Juan Pernas Facal

Teño en propiedade

2011925

Iniciación curta (O-pe)

Iniciación curta (O-pe)

Equipo

Individual

Desastres (5)

Beatriz Rios

SABELA PAZÓ PÉREZ

Necesito alugar

Necesito alugar


Iniciación curta (O-pe)

Equipo

Marines (3)

Alex Marín Carballo

Teño en propiedade

9101359

Iniciación curta (O-pe)

Equipo

O-Petote D (2)

Emma Gallego Costa

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Iniciación Longa (O-Pe)

Equipo

Individual

Samieiros (2)

Francisco Casal Fernández

Yeimy Alexandra Ortiz Lozano

Necesito alugar

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

Morrazo Bueu

José Luis Fazanes Novas

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

Morrazo Cangas

María José Bermúdez Herbello

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

Individual

INÉS ROMERO ARMADA

Nere Loira Camiña

Necesito alugar

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

Kirnea

Carla Peso

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

A élite

Alberto García Mosteiro

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

Individual


Patricia Blanco Casas

Consuelo Vázquez Vilas

Necesito alugar

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

D4lonso

David Alonso

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Equipo

LM Prime (2)

Manoel Gallego

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Iniciación Longa (O-Pe)

Equipo

Equipo

Riales (3)

Equipo de Diana (2)

Ana Lucía Rial Tato

Diana Gil Ave

Necesito alugar

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Equipo

Equipo de María (2)

Mario Gallego Carballo

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Equipo

Leira (2)

Uxío Leira Luaces

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

Equipo

Carmela-Paula (2)

Jose Javier Serrano Vidal

Carmela Alonso

Necesito alugar

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

Mito

Jaime sanmartin sanmartin

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

SARAY IGLESIAS LÓPEZ

Teño en propiedade

9001989

Iniciación Longa (O-Pe)

Iniciación Longa (O-Pe)

Equipo

Individual

ARCO DA VELLA (4)

Perdida

AURORA SANTIAGO BOUBETA

Ana Fernández Vázquez

Necesito alugar

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

Yolanda Díaz Rodríguez

Teño en propiedade

8026593

Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

Óscar Victorero Domínguez

Teño en propiedade

2082784

Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

ANTÓN PAZÓ PÉREZ

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

Sira Rodríguez Díaz-Mateo

Teño en propiedade

8508020

Iniciación Longa (O-Pe)

Iniciación Longa (O-Pe)

Individual

Individual

PABLO XESTEIRA GONZÁLEZ

Cristina Agrasar Muiños

Necesito alugar

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Equipo

O-Petote A (4)

Sergio Delgado González

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Equipo

O-Petote B (2)

Encina Delgado González

Necesito alugar


Iniciación Longa (O-Pe)

Iniciación Longa (O-Pe)

Equipo

Equipo

O-Petote C (2)

Barrigas molladas (2)

Lucas Gallego Costa

María Darriba López

Necesito alugar

Necesito alugar



COMPARTIR: